Nasze serwisy

 

Bogaty Ojciec
Bogaty Ojciec

Serwis internetowy Bogaty Ojciec to solidna dawka wiedzy finansowej i źródło narzędzi edukacyjnych, które pomogą Ci podczas Twojej podróży do finansowej wolności. Czytaj najnowsze artykuły, oglądaj klipy video Roberta Kiyosaki i doradców Bogatego ojca. Zwiększ swój finansowy IQ!

Przejdź do strony

 

Biznes XXI wieku
Biznes XXI wieku

Serwis internetowy Biznes XXI wieku to projekt skierowany do branży marketingu sieciowego i sprzedaży bezpośredniej. Pracownik czy przedsiębiorca. Kim lepiej być w XXI wieku? Co sądzi na ten temat Robert Kiyosaki – gorący orędownik edukacji finansowej?

Przejdź do strony

 

Klub CASHFLOW
Klub CASHFLOW

Serwis internetowy Klub CASHFLOW to witryna skupiająca podobnie myślących ludzi z całej Polski, dla których edukacja finansowa to pasja. Aktualne spotkania klubów i informacje organizacyjne związane z grą planszową CASHFLOW.

Przejdź do strony

 

Sklep Bogaty Ojciec
Sklep Bogaty Ojciec

Tu możesz kupić książki Roberta i Kim Kiyosaki oraz doradców Bogatego ojca. W sprzedaży są również gry planszowe CASHFLOW i materiały audiowizualne. Sprawdź również nasze warsztaty i szkolenia prowadzone przez trenerów, których szkolił osobiście Robert Kiyosaki.

Przejdź do strony